Meist

Hambastuudio OÜ alustas oma tegevust juba 25 aastat tagasi, olles esimene ettevõte Eestis, kes pakkus kvaliteetseid materjale ja seadmeid nii hambaarstidele kui ka -tehnikutele. Tänaseks on konkurents küll kasvanud, kuid endiselt oleme säilitanud Eesti kapitali.

Ettevõte loodi hambaarstide ja -tehnikutega koostöös ning tänaseni oleme aktiivsed mõlemas valdkonnas. Tänu pikaaegsele kogemusele ning väga kvaliteetsetele koostööparteritele oskame anda suurepärast nõu ja soovitusi.

Hindame kvaliteeti ning seetõttu kasutame partnereid, kellel on valdkonnas üle 100 aasta kogemust. Peame oluliseks ka innovaatilisust ja hoiame end igapäevaselt kursis uute trendidega. Koolitame oma meeskonda pidevalt, kasutame tipptehnoloogiat ning väärtustame teadlikult kõrget kvaliteeditaset.

Meilt saate kõike, mida hambalaborisse vajate – seadmed, tehnika, materjalid ja teadmised. Tänu pikaajalisele kogemusele oskame soovitada parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Teame, mis on erinevate materjalide ja seadmete tugevused ning nõrkused ja milline oleks just teie laborile parim lahendus. Tihti teevad tehnikud vea, investeerides masinasse, mis polegi nende jaoks kõige õigem või mille materjali on raske tarnida.

Võtke meiega kindlasti ühendust, aitame nõu ja jõuga, et leiaksite oma hambalaborile parima lahenduse.